http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.sprzatanie-biur-warszawagk-is-99.jpglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.1gk-is-99.pnglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.2gk-is-99.pnglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.3gk-is-99.pnglink
«
»
Loading…

 

 

Galeria

Dla Partnerów

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane frmy do podjęcia współpracy. Zapewniamy najlepsze ceny i jakość. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można również wykorzystać formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.

Facebook

Jak umyć żyrandol kryształowy?

Jak wyczyścić żyrandol kryształowy?

Żyrandole kryształowe wyglądają pięknie. Wróciły do łask i są nieporównywalną ozdobą naszych domów. Jednak na kryształkach zbiera się kusz, brud, który wygląda nieestetycznie. Zaniedbany żyrandol z czasem z matowieje i nie będzie cieszył oka, dlatego powinniśmy regularnie dbać o niego.

Pierwszą rzeczą o jakiej należy pamiętać to regularne ściąganie kurzu – 1 x w tygodniu. Unikniemy sytuacji w której nawarstwiony brud i kurz zmieszał się z wilgocią i przykleił do kryształków tworząc brudną maż trudną do usunięcia.

Do przystąpienia do prac potrzebna nam będzie drabinka lub podest – w zależności na jakiej wysokości znajduje się oświetlenie. Jeśli Twój żyrandol wisi wysoko i nie ma do niego tzw. „zwykłego” dostępu – służymy pomocą – zamów mycie kryształowych żyrandoli u nas w firmie.

Niezbędny także będzie kolorowy puszek lub taki biały jednorazowy nakładany na rączkę (jest bardziej higieniczny), który pomoże zdjąć kurz z delikatnym miejsc i przygotuje go do umycia. Tak już przygotowane bez kurzu trzeba skrupulatnie przy użyciu najlepiej białych rękawiczek – sprawdzają się naprawdę super! – można mieć kilka par i wielokrotnie je prać. Takie rękawiczki znajdziecie je w naszym sklepie internetowym oraz płynu do mycia szyb pojedynczo czyścić oraz polerować czyli wycierać do sucha tak aby nadać im błysk.

Jeśli nasz żyrandol jest bardzo zaniedbany i długo nie widział ściereczki i płynu, musimy go najpierw odtłuścić letnią wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń i dopiero tak przygotowany polerować za pomocą białych rękawiczek i nabłyszczającego płynu - płynu do mycia szyb.

 

 

Zwykła woda nie spowoduje, że żyrandol będzie pięknie mienił się kolorami w świetle słonecznego światła.

Praca dla cierpliwych i skrupulatnych ale …pomyślcie sobie o efekcie.

 WP 20171108 12 24 20 Pro

 

 

 

 

WP 20171108 12 24 47 Pro

 

 

 

WP 20171108 12 48 12 Pro

 

 

WP 20171108 12 48 38 Pro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak umyć klosz z tkaniny impregnowanej?

Klosze materiałowe przecieramy delikatnie ściereczką , delikatnie wilgotną – koniecznie w czystej wodzie ale najpierw koniecznie odkurzamy odkurzaczem ze specjalną końcówką lub puszkiem.

Jeśli tego nie zrobimy zwałkujemy i rozetrzemy kurz znajdujący się na nim.

Jak umyć szklany klosz?

Szklane klosze (pamiętajmy żeby umyć także w środku) możemy umyć za pomocą ciepłej wody z płynem do mycia naszyć – na pewno dobrze odtłuści powierzchnie usunie zanieczyszczenia, potem dokładnie wycieramy do sucha.

© 2017. FIRMA SPRZĄTAJĄCA PUREZZA - SPRZĄTANIE BIUR - MYCIE OKIEN - WARSZAWA - LUBIMY CZYSTOŚĆ! MAPA STRONY