http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.sprzatanie-biur-warszawagk-is-99.jpglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.1gk-is-99.pnglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.2gk-is-99.pnglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.3gk-is-99.pnglink
«
»
Loading…

 

 

Galeria

Dla Partnerów

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane frmy do podjęcia współpracy. Zapewniamy najlepsze ceny i jakość. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można również wykorzystać formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.

Facebook

Jak umyć piekarnik?

Jak umyć piekarnik?

 

Mycie piekarnika to jedna z tych rzeczy których bardzo nie lubię robić.  Niestety gdy nie jest regularnie czyszczony potem trudno jest się pozbyć uporczywych tłustych i pozasychanych zacieków.

Do mycia sukcesywnego - takiego po każdym pieczeniu wystarczy płyn w sprayu do mycia piekarników, gąbka i ścierka lecz gdy jest warstwowo brudny i są w nim poprzypalane stare zabrudzenia wtedy wymaga to od nas więcej pracy.

 

Piekarnik myjemy zawsze gdy  jest chłodny. Warto podłożyć sobie pod miejsce w którym się znajduje gazetę aby nie trzeba było odkurzać i zmywać podłogi. Taka gazeta jest wygodna bo potem możemy ją zwinąć i wyrzucić do kosza bez konieczności prania tak jak w przypadku ścierki.

  Zaczynamy mycie piekarnika od wyjęcia brytfanki i kratki, które się a nim znajdują. Namaczamy  w wannie lub dużej misie z dodatkiem płynu do naczyń na ok. 30 min. Po tym czasie zmywamy je z najgorszego brudu - koniecznie w ciepłej wodzie za pomocą gąbki. Kratkę należy wyszorować dokładnie szczoteczką do mycia rąk. Jeśli większość brudu została usunięta możemy spryskać je płynem w sprayu do mycia piekarników odczekać i zmyć. Z samym wnętrzem piekarnika trzeba postąpić w podobny sposób, namoczyć przy pomocy ścierki i płynu przecierając kilkakrotnie, usunąć tłuszcz, brud, następnie kontynuować płynem do piekarników.

 

Do czyszczenia takich tłustych powierzchni bardzo dobrze sprawdza się parownica. Bez użycia detergentów usuniemy zabrudzenia.

 

dalszy ciąg nastąpi...

© 2017. FIRMA SPRZĄTAJĄCA PUREZZA - SPRZĄTANIE BIUR - MYCIE OKIEN - WARSZAWA - LUBIMY CZYSTOŚĆ! MAPA STRONY