http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.sprzatanie-biur-warszawagk-is-99.jpglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.1gk-is-99.pnglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.2gk-is-99.pnglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.3gk-is-99.pnglink
«
»
Loading…

 

 

Galeria

Dla Partnerów

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane frmy do podjęcia współpracy. Zapewniamy najlepsze ceny i jakość. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można również wykorzystać formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.

Facebook

Jak zmyć z prysznica osady z mydła? Jak wyczyścić kabinę prysznicową?

Jak szybko i bez szorowania usunąć zacieki z mydła? Mam na to kilka sprawdzonych sposobów.

W naszych domach często zamiast wanny jest prysznic. Jego ścianki wykonane są zazwyczaj z pleksi lub szkła. Podczas gdy się myjemy w trakcie spłukiwania kropelki wody z dodatkiem mydła, żeli pod prysznic, szamponów i innych płynów osadzają się po wewnętrznej stronie prysznica. Wysychając tworzą nieestetyczne białe kropki- zacieki oraz osady z twardej wody. Wszystkie sposoby z octem są świetne jednak wymagają kilka-godzinnego namaczania, tarcia i niemiłosiernie śmierdzą.

Moim łatwym i szybkim sposobem jest Cilit Bang w piance. Wystarczy spryskać dokładnie szkło lub pleksi odczekać dosłownie 15 min., spłukać wodą i gotowe! Efekt końcowy jest lśniący gdy jak już umyjecie cały prysznic w środku, brodzik oraz armaturę to wycieramy ręcznikami papierowymi lub ściereczkami z mikrofibry (musimy mieć kilka suchych- jedna szybko stanie się wilgotna i nie wypoleruje ładnie szyby) do sucha i gotowe ściany prysznica są jak nowe!

Armaturę pod prysznicem, kamień, rdzę myje także tym płynem tylko w żelu lub tym, jednak są to środki silnie żrące dlatego jeśli nie jesteście pewni jakim impregnatem pokryty jest Wasz kran lub odpływy uważajcie! Bo chwila nieuwagi i zbyt długi czas pozostawienia płynów na armaturze może spowodować ich trwale odbarwienie. Jeśli nie jesteście pewni lepiej użyć mleczka lub proszku do czyszczenia – nie wyrządzą nam niechcianej krzywdy.

Czasami zdarza się, że w naszym prysznicu pojawia się grzyb. Polecam usunięcie go płynami w sprayu na grzyba oraz cykliczne regularne mycie prysznica środkiem grzybobójczym tak aby zminimalizować jego pojawianie się. Oczywiście w prysznicach starego typu do miejsc trudnodostępnych, zakamarków niezbędne będą pędzelki.

Jak wypolerować krany?

Każdy chciałby w domu mieć piękna błyszczącą armaturę sanitarną jak w hotelu ale nie każdy wie jak sprawić żeby krany się błyszczały bez naruszenia ich struktury. Po usunięciu kamienia kran należy umyć armaturę gąbeczką przy użyciu…….. Następnie zmywamy dokładnie detergent i ściereczką wycieramy kran do sucha tak długo aż będzie się pięknie błyszczał. Może się zdarzyć, że ściereczka będzie już na tyle wilgotna, że trzeba będzie pomóc sobie albo ręcznikami papierowymi albo drugą suchą ściereczką ponieważ mokra nie wypoleruje kranu do błysku.

© 2017. FIRMA SPRZĄTAJĄCA PUREZZA - SPRZĄTANIE BIUR - MYCIE OKIEN - WARSZAWA - LUBIMY CZYSTOŚĆ! MAPA STRONY