http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.sprzatanie-biur-warszawagk-is-99.jpglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.1gk-is-99.pnglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.2gk-is-99.pnglink
http://purezza.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/foto.3gk-is-99.pnglink
«
»
Loading…

 

 

Galeria

Dla Partnerów

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane frmy do podjęcia współpracy. Zapewniamy najlepsze ceny i jakość. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można również wykorzystać formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.

Purezza na Facebook

Jak umyć żyrandol kryształowy?

Jak wyczyścić żyrandol kryształowy?

Żyrandole kryształowe wyglądają pięknie. Wróciły do łask i są nieporównywalną ozdobą naszych domów. Jednak na kryształkach zbiera się kusz, brud, który wygląda nieestetycznie. Zaniedbany żyrandol z czasem z matowieje i nie będzie cieszył oka, dlatego powinniśmy regularnie dbać o niego.

Pierwszą rzeczą o jakiej należy pamiętać to regularne ściąganie kurzu – 1 x w tygodniu. Unikniemy sytuacji w której nawarstwiony brud i kurz zmieszał się z wilgocią i przykleił do kryształków tworząc brudną maż trudną do usunięcia.

Do przystąpienia do prac potrzebna nam będzie drabinka lub podest – w zależności na jakiej wysokości znajduje się oświetlenie. Jeśli Twój żyrandol wisi wysoko i nie ma do niego tzw. „zwykłego” dostępu – służymy pomocą – zamów mycie kryształowych żyrandoli u nas w firmie.

Niezbędny także będzie kolorowy puszek lub taki biały jednorazowy nakładany na rączkę (jest bardziej higieniczny), który pomoże zdjąć kurz z delikatnym miejsc i przygotuje go do umycia. Tak już przygotowane bez kurzu trzeba skrupulatnie przy użyciu najlepiej białych rękawiczek – sprawdzają się naprawdę super! – można mieć kilka par i wielokrotnie je prać. Takie rękawiczki znajdziecie je w naszym sklepie internetowym oraz płynu do mycia szyb pojedynczo czyścić oraz polerować czyli wycierać do sucha tak aby nadać im błysk.

Jeśli nasz żyrandol jest bardzo zaniedbany i długo nie widział ściereczki i płynu, musimy go najpierw odtłuścić letnią wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń i dopiero tak przygotowany polerować za pomocą białych rękawiczek i nabłyszczającego płynu - płynu do mycia szyb.

 

 

Zwykła woda nie spowoduje, że żyrandol będzie pięknie mienił się kolorami w świetle słonecznego światła.

Praca dla cierpliwych i skrupulatnych ale …pomyślcie sobie o efekcie.

 WP 20171108 12 24 20 Pro

 

 

 

 

WP 20171108 12 24 47 Pro

 

 

 

WP 20171108 12 48 12 Pro

 

 

WP 20171108 12 48 38 Pro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak umyć klosz z tkaniny impregnowanej?

Klosze materiałowe przecieramy delikatnie ściereczką , delikatnie wilgotną – koniecznie w czystej wodzie ale najpierw koniecznie odkurzamy odkurzaczem ze specjalną końcówką lub puszkiem.

Jeśli tego nie zrobimy zwałkujemy i rozetrzemy kurz znajdujący się na nim.

Jak umyć szklany klosz?

Szklane klosze (pamiętajmy żeby umyć także w środku) możemy umyć za pomocą ciepłej wody z płynem do mycia naszyć – na pewno dobrze odtłuści powierzchnie usunie zanieczyszczenia, potem dokładnie wycieramy do sucha.

© 2017. FIRMA SPRZĄTAJĄCA PUREZZA - SPRZĄTANIE BIUR - MYCIE OKIEN - WARSZAWA - LUBIMY CZYSTOŚĆ! MAPA STRONY