Sprzątanie przedszkoli

Miejsce gdzie najmłodsi spędzają większość swojego czasu w trakcie gdy rodzice są w pracy powinno być dla nich odpowiednio przygotowane. Sprzątanie przedszkoli i żłobków Warszawa i okolice to zapewnienie cyklicznej dbałości o higienę w placówce. W Warszawie i okolicach coraz więcej przedszkoli, żłóbków, klubów malucha decyduje się na skorzystanie z usług  firmy sprzątającej.

Sprzątanie przedszkoli Warszawa

Profesjonalna firma sprzątająca, posiadająca opinie, doświadczenie zapewni komfort i spokój nie tylko rodzicom, dzieciom ale także dyrektorom i właścicielom obiektów.  Odpowiednio dobrane i przeszkolone, życzliwe osoby zapewnią należytą higienę. Doskonale wiedzą: jak posprzątać przedszkole? jak umyć łazienkę? jak umyć sedes? jak usunąć kamień? jak umyć okna? jak dobrze założyć worek na śmieci? jak umyć podłogę bez smug? Jak wypolerować lustro?

W świecie wirusów, koronowirusów (COVID-19), grzybów i bakterii, kluczową rolę odgrywa regularna dezynfekcja.
Codzienne dezynfekowanie alkoholem klamek, stolików, krzesełek, pomoże utrzymać  zalecany poziom higieny. Płyn dezynfekujący z alkoholem doskonale nadaje się do mycia przeszkleń i okien. Alkohol w stężeniu minimum 60% usuwa koronowirusa z powierzchni.  Płyn z alkoholem nie pozostawia smug oraz zapewnia powierzchnię zdezynfekowaną, lśniącą i czystą a przecież szyby oraz drzwi wejściowe szklane są w przedszkolu czy żłobku dotykane przez dzieci, rodziców i personel dotykane najczęściej.

Sprzątanie przedszkoli Warszawa
Sprzątanie przedszkoli Warszawa

Płyn z alkoholem do dezynfekcji sanitariatów pomoże zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się grożnych dla zdrowia wirusów, i zapewni higieniczną czystość. Kompleksowe usługi porządkowe w przedszkolu,zapewnią czystość przez cały rok w placówce. Umowne mycie okien, pranie wykładzin, pranie dywanów, pranie tapicerek, maszynowe mycie podłóg lub dodatkowa usługa ozonowania są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom. Więcej na temat "ozonowanie warszawa" możecie Państwo przeczytać w zakładce Nasze usługi | Ozonowanie

Sprzątanie przedszkoli galeria

Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel. 531 856 555) lub zostaw swój e-mail lub nr telefonu.
Wyślij

Warto przeczytać na naszym blogu

Zachęcamy do lektury naszego blogu. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych ale przede wszystkim pomocnych infomacji dotyczących szeroko pojmowanego sprzątania, zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach czy też obiektach użyteczności publicznej.