Pranie wykładzin

Pranie wykładzin w Warszawie i okolicach to jedna z usług które świadczymy. Pierzemy wykładziny w biurach,mieszkaniach i domach. Pranie wykładzin odbywa się metodą pianową za pomocą odpowiednio dobranej szczotki szorującej oraz odkurzacza ssącego o wysokiej mocy.

Pranie wykładzin Warszawa

Pranie wykładzin metodą pianowania jest metodą stosowaną w pralniach niezależnych. Zapewnia dogłębne oczyszczenie włókien z brudu,kurzu, alergenów, bakterii, wirusów. W trakcie prania wykładzin usuwamy plamy i inne zanieczyszczenia. Efekty są zdumiewające. Czyste wyprane dywany i wykładziny nadają świeżość pomieszczeniom w których mieszkamy i pracujemy. Zapewniają czystość i higienę domownikom. Pranie dywanów odbywa się u Klienta. Odpowiednio przeszkolony, doświadczony personel wie jak uprać wykładzinę? Jak usunąć plamy? Jak uprać dywan? Jak zabezpieczyć podłogę przed praniem?

Maszynowe pranie wykładzin galeria

Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel. 531 856 555) lub zostaw swój e-mail lub nr telefonu.
Wyślij

Warto przeczytać na naszym blogu

Zachęcamy do lektury naszego blogu. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych ale przede wszystkim pomocnych infomacji dotyczących szeroko pojmowanego sprzątania, zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach czy też obiektach użyteczności publicznej.