Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie mieszkań Warszawa to usługi prowadzone przez naszą firmę. Profesjonalna firma sprzątająca, posiadająca opinie, doświadczenie zapewni komfort i spokój właścicielom mieszkania. Odpowiednio dobrane i przeszkolone, życzliwe osoby zapewnią należytą higienę.Długoletnia współpraca z  doświadczonymi, zaufanymi, odpowiednio przeszkolonymi pracownikami buduje zaufanie. Koordynator czuwa nad jakością przeprowadzonych prac.

Profesjonalna firma sprzątająca wie:

 

Jak czyścić meble lakierowane?
–    Jak czyścić meble drewniane?
–    Jak czyścić meble laminowane?
–    Jak wypolerować stal nierdzewną?
–    Jak dezynfekować w domu?
–    Jak szybko umyć okna?
–    Jak umyć balustradę przeszkloną?
–    Jak wytrzeć podłogę bez smug?
–    Jak uprać wykładzinę?Jak wypolerować kran?

–    Jak usunąć kamień z kranu?
–    Jak umyć fugi?
–    Jak umyć sedes?
–    Jak usunąć stary zaschnięty tłuszcz?
–    Jak wyczyścić piekarnik ze starych przypaleń?
–    Jak odkamienić zlew?
–    Jak usunąć stary kamień z prysznica?
–    Jak wyczyścić prysznic?

 
Sprzątanie mieszkań Warszawa

Odpowiednio dobrana chemia, płyny z alkoholem do szyb, płyn dezynfekcyjny do klamek, blatów, sanitariatów, dobry płyn na kamień, dobry profesjonalny płyn na tłuszcz to jedne z głównych czynników dobrego sprzątania.
Spostrzegawczość i poczucie estetyki ,energia w działaniu i dokładność to najważniejsze cechy pani do sprzątania. Tylko skrupulatna i dokładna sprzątaczka może świadczyć usługi na wysokim poziomie w Warszawie i okolicach.
Sprzątanie mieszkań odbywa się w rękawiczkach oraz w maseczkach ochronnych.

Maseczki ochronne w czasie gdy mamy koronowirusa Covid-19 jest ważne dla zachowania bezpieczeństwa państwa domowników oraz samej pani sprzątającej lub pana do sprzątania.  W mieszkaniach prywatnych firma myje okna. Firma sprzątająca dezynfekuje najczęściej dotykane powierzchnie.Dodatkowo świadczymy usługi ozonowania. Ozonowanie mieszkań –  to walka z wirusami. 

Sprzątanie mieszkań Warszawa

Sprzątanie mieszkań galeria

Poniżej przedstawiamy wybrane zdjęcia pokazujące jak pracujemy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą. 

Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel. 531 856 555) lub zostaw swój e-mail lub nr telefonu.
Wyślij

Warto przeczytać na naszym blogu

Zachęcamy do lektury naszego blogu. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych ale przede wszystkim pomocnych infomacji dotyczących szeroko pojmowanego sprzątania, zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach czy też obiektach użyteczności publicznej.