Mycie okien

Mycie okien Warszawa i okolice w domach prywatnych oraz firmach to usługa bardzo popularna szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Realizujemy umowne mycie okien także alpinistyczne oraz dodatkowe zlecenia.

Mycie okien Warszawa

Mycie okien w biurach to zupełnie inna specyfika pracy niż mycie okien w domach. W dużych biurach okna zazwyczaj są stałe i myte jednostronnie gdyż od zewnątrz  czyszczą je alpiniści. Dobrzy alpiniści do mycia okien są bardzo istotni w branży usług porządkowych. Współpracujemy z profesjonalną doświadczoną firmą alpinistyczną w zakresie  mycia okien dla naszego Klienta. Mycie okien w mniejszych biurach zazwyczaj odbywa się w sposób klasyczny.  

Mycie okien w mniejszych biurach zazwyczaj odbywa się w sposób klasyczny. Często wymaga kooperacji pracownika porządkowego z pracownikami biurowymi lub mycie odbywa się w weekend w czasie gdy powierzchnia biurowa jest nieczynna. Nasi doświadczeni, życzliwi i odpowiednio przeszkoleni pracownicy zapewnią najwyższą jakość usług. Mycie okien w domach oraz mieszkaniach prywatnych wymaga dużej ostrożności i odpowiedniej higieny pracy, którą zapewni nasza firma sprzątająca.

Mycie okien Warszawa
Mycie okien Warszawa


Purezza to firma sprzątająca na wysokim poziomie. Sprawdź nasze opinie.

Myjemy okna każdego typu, usuwamy brud,kurz,odchody owadów, polerujemy szyby. Wiemy jak usunąć naklejki z szyb?jak usunąć resztki farby z szyb? Jak usunąć klej z szyb? Jak dokładnie umyć uszczelki w oknach? Jak usunąć tłuszcz? Odpowiednio dobrany środek do mycia szyb oraz płyn do mycia szyb pozwoli wypolerować okna. 
 My wiemy jaki płyn do szyb wybrać? 

Mycie okien galeria

Poniżej przedstawiamy wybrane zdjęcia pokazujące jak pracujemy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą. 

Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel. 531 856 555) lub zostaw swój e-mail lub nr telefonu.
Wyślij

Warto przeczytać na naszym blogu

Zachęcamy do lektury naszego blogu. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych ale przede wszystkim pomocnych infomacji dotyczących szeroko pojmowanego sprzątania, zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach czy też obiektach użyteczności publicznej.