Sprzątanie biur

Biuro to przestrzeń w której spędzamy większą część dnia. Ważne żeby było czyste, uporządkowane i zdezynfekowane. Serwis sprzątający zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy. Tak lepiej się pracuje, jest bardziej wydajnym a co za tym idzie zwiększa obroty firmy.

Sprzątanie biuro Warszawa

Alergie,bakterie,wirusy, koronowirusy (Covid-19) to dzisiejsza rzeczywistość. Regularny serwis sprzątający, ozonowanie, codzienna dezynfekcja pozwoli zapewnić Państwa pracownikom, klientom oraz osobom współpracującym bezpieczne środowisko pracy.
Porządek w biurze wpływa na wydajność pracowników oraz na postrzeganie firmy przez potencjalnych klientów. Sprzątanie powierzchni biurowych wymaga innej organizacji niż porządki w mieszkaniu czy domu, dlatego warto do tego zadania wynająć firmę sprzątającą.

W ofercie posiadamy serwis nocny, serwis dzienny, sprzątanie w weekendy jak również sprzątanie 24h w Warszawie i okolicach. Realizujemy umowne mycie okien, mycie glazury, maszynowe mycie podłóg, pranie tapicerek, pranie wykładzin, pranie dywanów dbając tym samym o czystość w placówce przez cały rok. Odpowiednio przeszkoleni, życzliwi, współpracujący z personelem pracownicy zapewniają komfortową współpracę.

Koordynator czuwa nad prawidłowością wykonywanych prac. Firma sprzątająca Purezza współpracuje z doświadczonymi pracownikami.

Sprzątanie biur Warszawa
Sprzątanie biur Warszawa

Odpowiednio przeszkolony personel, dobra organizacja pracy, odpowiedni sprzęt i środki dezynfekujące, czyszczące, higieniczne  pomogą utrzymać czystość i porządek w biurze. Outsourcing to optymalne rozwiązanie dla biur, szczególnie ze względu na stosunkowo niskie koszty. Nie ponosimy obciążeń związanych z zakupem środków czystości czy urządzeń. Korzystając z usług firmy sprzątającej w łatwy sposób zaplanujemy również wydatki – dokładnie wiemy, ile będziemy płacić za usługi każdego miesiąca.

Profesjonalna firma sprzątająca wie:

 

jak dbać o przestrzeń biurową?

Jak czyścić meble lakierowane?

Jak czyścić meble drewniane?

Jak czyścić meble laminowane?

Jak wypolerować stal nierdzewną?

Jak dezynfekować?

jak szybko umyć okna?

Jak uprać wykładzinę?


Jak wypolerować kran?

Jak usunąć kamień z kranu?

Jak umyć sedes?

Jak usunąć stary zaschnięty tłuszcz?

Jak odkamienić zlew?


Firma sprzątająca to komfort w którym,nie musimy zajmować się rekrutacją pracowników, zapewniać im odpowiednich szkoleń czy zarządzać.


Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel. 531 856 555) lub zostaw swój e-mail lub nr telefonu.
Wyślij

Warto przeczytać na naszym blogu

Zachęcamy do lektury naszego blogu. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych ale przede wszystkim pomocnych infomacji dotyczących szeroko pojmowanego sprzątania, zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach czy też obiektach użyteczności publicznej.