Sprzątanie restauracji

Czysta, zadbana restauracja z unoszącym się zapachem aromatycznych potraw przyciąga gromadę zadowolonych klientów. Profesjonalna firma sprzątająca, która sprząta restauracje, pomaga przestrzegać zasad  Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), wspiera restauratorów tak aby zapewnić odpowiedni poziom higieny, nie może być w nim warunków pozwalających na gromadzenie się brudu, grzybów,bakterii i wirusów.

Sprzątanie restauracji Warszawa

W tak trudnym dla świata czasie, szczególnie ważne jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusów w szczególności Covid-19, dlatego ważna jest dezynfekcja regularna. Zaplecze kuchenne czyszczone parowo oraz dezynfekcja z użyciem środków  alkoholowych Warszawa. Aby alkohol spełniał swoją dezynfekującą funkcję, musi mieć stężenie minimum 60 proc. WHO zaleca więc stosowanie płynów dezynfekujących o zawartości właśnie minimum 60 proc. alkoholu. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że koronawirus nie zagraża naszym pracownikom i klientom.

Do dezynfekcji stosuje się różne środki chemiczne i fizyczne, np. parę wodną (z wytwornic pary) do odkażania powierzchni. Profesjonalna parownica na uporczywy brud, tłuszcz, przypalenia to doskonały pomysł. Parownica, czyszczenie parowe usuwa zaschnięty tłuszcz i brud nawet z fug. Jak czyścić fugi? to nie jest takie trudne. Ozonowanie pomieszczeń gastronomicznych, ozonowanie restauracji, ozonowanie sali restauracyjnej warszawa i okolice to sposób na zachowaniem odpowiednich procedur związanych z koronowirusem. Więcej na temat znajdziecie Państwo tutaj: "ozonowanie warszawa"

Sprzątanie restauracji Warszawa
Sprzątanie restauracji Warszawa

Regularne najlepiej częste, cykliczne sprzątanie restauracji pozwala skutecznie utrzymywać restaurację na odpowiednim poziomie higienicznym. Serwis sprzątający do restauracji do doskonały wybór! Takie rozwiązanie sprawdza się w praktyce. Regularna dezynfekcja kuchni gastronomicznej, współpraca kadry w codziennym utrzymywaniu czystości oraz serwis sprzątający to czynniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania gastronomii.
Firma sprzątająca serwis dzienny, serwis nocny Warszawa i okolice.

Sprzątanie restauracji galeria

Poniżej przedstawiamy wybrane zdjęcia pokazujące efekty naszej pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą w celu przedstawienia szerszej oferty współpracy. 

Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel. 531 856 555) lub zostaw swój e-mail lub nr telefonu.
Wyślij

Warto przeczytać na naszym blogu

Zachęcamy do lektury naszego blogu. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych ale przede wszystkim pomocnych infomacji dotyczących szeroko pojmowanego sprzątania, zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach czy też obiektach użyteczności publicznej.