Sprzątanie placówek medycznych

Warszawa i okolice gromadzi placówki medyczne, dlatego dobrym rozwiązaniem jest firma sprzątająca, która sprząta poradnie medyczne, prywatne szpitale, laboratoria. Firma sprzątająca zapewni higienę, bezpieczeństwo i czystość  branżom o sprecyzowanych wysokich wymaganiach.

Sprzątanie przychodni medycznych

Świadczone na wysokim poziomie usługi porządkowe zapewnią odpowiednią jakość higieny w obiekcie oraz wpływają na pozytywny odbiór Państwa placówki przez odwiedzających pacjentów. Dobry wizerunek firmy zapewnia większą ilość zadowolonych klientów. Wspieramy przychodnie lekarskie zapewniając codzienną czystość w obiekcie. W ofercie posiadamy serwis nocny, serwis dzienny, sprzątanie w weekendy jak również sprzątanie 24h w Warszawie i okolicach.

Realizujemy mycie okien, maszynowe mycie podłóg, pranie tapicerek, pranie wykładzin, pranie dywanów, ozonowanie,dezynfekcję dbając tym samym o czystość w placówce przez cały rok. Odpowiednio przeszkoleni, życzliwi, współpracujący z personelem pracownicy zapewniają komfortową kooperację. Koordynator czuwa nad prawidłowością wykonywanych prac. Przestrzeganie zasad bhp oraz dobór odpowiednich środków czyszczących, higienicznych i sprzętu w obiektach medycznych pozwoli zachować wysoką jakość usług. Sprzątanie przychodni odbywa się w Warszawie i okolicach.

Sprzątanie przychodni medycznych

Sprzątanie placówek medycznych galeria

Poniżej przedstawiamy wybrane zdjęcia pokazujące efekty naszej pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą w celu przedstawienia szerszej oferty współpracy. 

Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel. 531 856 555) lub zostaw swój e-mail lub nr telefonu.
Wyślij

Warto przeczytać na naszym blogu

Zachęcamy do lektury naszego blogu. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych ale przede wszystkim pomocnych infomacji dotyczących szeroko pojmowanego sprzątania, zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach czy też obiektach użyteczności publicznej.